14 kwietnia 2012

STO LAT NA TO CZEKAŁEM
boje sie, nie uzywam tego słowa. ale ta melodia budzi we mnie prawde. budzi mnie we mnie. jedna trzecia ocalała, sto lat temu statek uderza w skałe, sto lat pozniej ja, stoje i nie wiem gdzie isc, mimo otwartych oczu, otworzyc je musze jeszcze raz. podobno góre najlepiej widac z dołu, ale to z góry widać wszystko. podobno byc człowiekiem to tylko byc człowiekiem, ale nie moge tego zycia, poprostu przezyc. nie moge patrzec jak sie marnujesz, nie moge dac marnowac siebie, tobie. zaczac zyc to przestac zyc zyciem jakim do tej pory zyłem, tzn umrzec, zatonac i odrodzic sie na nowo. czy ta noc to czas na odrodzenie? czy ta noc to czas dla mnie i dla ciebie? to jest jak rzezba, posąg, jak człowiek w człowieku. melodia trwa. krople leca. gdzie jestem teraz, czy w ogole jestem, zapomnij. zapomnij. otwórz oczy, i zacznij na nowo kochać.

6 komentarzy:

 1. Nie poddawaj się rozpaczy.Życie nie jest ani gorsze, ani lepsze od naszych marzeń -ono jest zupełnie inne ...

  OdpowiedzUsuń
 2. bez zakończenia wcześniejszego życia nigdy nie rozpoczniesz nowego. Musisz stanowczo zdecydować, co w Twoim życiu jest najważniejsze, i czy warto nadal tak egzystować jak to robiłeś do tej pory. A może oczekujesz od życia czegoś więcej, czegoś co sprawi że w końcu poczujesz się szczęśliwy, takim człowiekiem jakim jesteś.
  płacz czasem jest początkiem naszego oczyszczenia, gdy potrafimy płakać, jest dla nas jeszcze nadzieja, nadzieja że jesteśmy w stanie jeszcze o siebie walczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ty masz taką mądrość glupią, niech której wszyscy od Ciebie się uczą. I tylko chcę Ci powiedzieć - ten pociąg nie pojedzie, jeśli Ty w nim nie będziesz".

  OdpowiedzUsuń
 4. nie ma w mnie rozpaczy, wręcz przeciwnie. zajebiście podoba mi sie cytat z kultu.

  OdpowiedzUsuń
 5. najwazniejsze to się pogodzić z niedogodnościami, jakie nas w zyciu spotykają i ruszać z uśmiechem przed siebie... Nie możesz zmusisz drugiej osoby do miłosci.

  OdpowiedzUsuń