9 lutego 2013

Kiedy jeden krok to wiecej jak tysiac mil.

Wiesz co bybylo gdyby, a wiesz co bedzie teraz? Prawda jest taka ze nienawidzę tego bloga, bo także go kocham. I nie jestem kimś w stylu Boga, chociaż rownież nie oceniam po nike na stopach.

Wiesz? Nie ma lepszego czasu na pisanie jak kiedy oczy przestają widzieć. Nie tworzysz tego co myslisz ze chcesz, tylko to co jest naprawdę.

Naprawdę ja jestem tylko człowiekiem i jedna fałszywa sekunda może mnie kosztować wszystko co składa sie na moje imię i nazwisko. I mimo ze te dwie rzeczy sie nie zmieniają, wiele jest takich sekund za mną. Wiele razy sam bezprawnie decydowałem o losie innych. I tak z każdym dniem tylko bliżej śmierci.

"Zmieniają sie tylko kobiety w twoim życiu" - powiedziała. Kiedyś był przykładem dla innych, jak upadły anioł, dzis tylko charakterem na którego trzeba uważać.

Zegar tyka, w bombie która jest w stanie zniszczyc wszystko co widzisz. bombie która jest w każdym z nas, i tylko ja i tylko ty, możemy oddalać wskazówki.

Czas wrócić do domu, wykąpać duszę. On jest.

9 komentarzy:

 1. Widziałam Cie kilka razy na uczelni, potem przemknales gdzies w powiadomieniach na facebooku i w zasadzie nie do konca wiem jak tu trafilam. Po co to pisze tez nie wiem, ale skoro nie ma lepszego czasu na pisanie niż teraz, bo faktycznie zamykają mi sie oczy,zostawie Ci anonimowe spostrzeżenie. Zestawiłam swoje pierwsze wrażenie na Twoj temat z tym, co tu przeczytałam. Chyba Cie zle ocenilam.

  OdpowiedzUsuń
 2. to moje sekretne życie..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, szanuję Twoja prywatność i w żaden sposób nie zamierzam w nią ingerować.

   Usuń
  2. cieszy mnie to. ale jesli wiesz jak sie nazywam, mozesz do mnie napisac prywatnie

   Usuń
  3. Moje sekretne życie może nie znieść konfrontacji z rzeczywistością. Jeżeli nie masz nic przeciwko, zajrzę czasami, zupełnie anonimowo. Spodobał mi się Twój tok myślenia i sposób w jaki wyrażasz siebie.

   Usuń
  4. w pozadku, zapraszam

   Usuń
 3. co studiujesz?

  OdpowiedzUsuń
 4. "Fałszywe sekundy" - czemu tak wiele jest ich w moim życiu?? Dlaczego na to pozwalam, i tak naprawdę cały czas oszukuje samą siebie... Kiedy zaglądam do Ciebie na bloga zawsze ukazuje się jakiś wpis, który w pełni wtapia się w moje życie... Dziękuje, że są jeszcze takie osoby, które w ten sposób potarfią opisywać życie... Codzienność nie jest już tak monotonna :)

  OdpowiedzUsuń