3 stycznia 2012

gdzieś na świecie, jedna ogromna i ogromnie zagubiona dusza

kiedyś wiedziała jak żyć, ludzie z poza miasta są prostsi, umieją podejmować decyzje, zaglądać prawdzie w oczy, nie maja aż tak nasrane w głowie i namieszane jak głupie mieszczuchy. niestety podejmując wspaniała decyzje wybrała źle, zagubiła się, coś pękło w niej, wszystko popłynęło, puściła własne wodze.

słuchawki na uszy, głęboko założony kaptur i w końcu ucieczka, słabość. ciągle myśli, tysiąc myśli. dopiero teraz wie jak wiele osób zraniła, jak mocny cios podała najbliższym, teraz rozumiem to, jedna noga za sterburta chciała skończyć tak historie.

ale musi pamiętać o największej niezwykłości jej życia, musi wiedzieć ze mimo jej zdrady są osoby które nie pozwolą jej na ten skok. bo wiesz, jeśli ty skaczesz.. ja tez

kobieta która dawno nie słyszała dwóch slow.

4 komentarze:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=cEplGZ_M7s8&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 2. na świecie jest dużo zagubionych dusz, które wciąż szukają swoich dróg.

  cierpienie i ranienie jest ludzką rzeczą, Ciebie ranią ale Ty ranisz innych, często nawet nie wiedząc, że to robisz. Najważniejsze to podnosić się po każdej porażce popełnionym błędzie i dalej iść przed siebie..

  OdpowiedzUsuń
 3. to mnie nie usprawiedliwia kiedy nie wiem ze kogoś ranie, kazdego dnia musze starac sie byc lepszym, dla siebie, ale i dla tych do których kiedys bede mowic moi

  OdpowiedzUsuń
 4. oczywiście, że nic nie usprawiedliwia ranienia innych, ale taka jest kolej rzeczy. i nie wiem czy nawet miłość jest w stanie nad tym zapanować..

  OdpowiedzUsuń